Pytania dotyczące konferencji

Czym jest Ogólnopolska Konferencja PAD?

Ogólnopolska Konferencja PAD "Psychika a Dietetyka" to jedno z najważniejszych wydarzeń psychodietetycznych w Polsce. Jest to naukowa konferencja skierowana do specjalistów z dziedziny psychodietetyki, dietetyki, psychologii, psychiatrii i pedagogiki. Wydarzenie rokrocznie skupia setki specjalistów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o dowody naukowe (ang. evidence based medicine).

Kiedy odbędzie się kolejna edycja wydarzenia?

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się już 20-21 kwietnia 2024 roku! To 2 dni eksperckiej i praktycznej wiedzy opartej o dowody naukowe (ang. evidence based medicine, EBM).

Gdzie odbywa się VIII Ogólnopolska Konferencja PAD "Psychika a Dietetyka"?

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formie on-line na specjalnej platformie - już 20-21 kwietnia! Zaproszenia do udziału prześlemy kilka dni przed wydarzeniem na adresy rejestracyjne 🙂

Jak można wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie internetowej pad.eletive.pl w zakładce "Rejestracja", a następnie dokonać opłaty za wybrany bilet.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście! Wystawiamy faktury opodatkowane podatkiem VAT (23%). Po rejestracji dokument prześlemy w ciągu 7 dni od zaksięgowania. W przypadku zakupu biletu na powyżej 30 dni przed wydarzeniem wystawiamy faktury zaliczkowe (w tym przypadku, gdy opłata stanowi pełną kwotę nie ma potrzeby wystawiania faktury końcowej - niemniej, taki dokument możemy również wystawić na wniosek Uczestnika).

W terminie, w którym odbywa się konferencja mam zjazd na uczelni. Nie będę miała możliwości uczestniczenia podczas wszystkich wykładów. Bardzo proszę o informacje, czy rejestrując się jako uczestnik on-line z dostępem i gadżetami, będę mogła wrócić do wykładów, w których nie mogłam uczestniczyć?

Jak najbardziej! W takim wypadku przekazujemy nieograniczony dostęp do wykładów i prezentacji na okres pół roku!

Co składa się na pakiet gadżetów?

Pakiet gadżetów wlicza standardowe upominki konferencyjne, takie jak m.in. torba konferencyjna, certyfikat potwierdzający uczestnictwo, teczka konferencyjna, długopis, notes oraz oferty od naszych Partnerów!

Czym jest Test Psychodietetyczny?

Test Psychodietetyczny to możliwość dodatkowej certyfikacji swojej wiedzy po zakończeniu wykładów. Każda osoba, która uzyska >75% z testu otrzyma tytuł Specjalisty Przyjaznego Mózgowi oraz stosowny certyfikat. Test odbywa się na zakończenie 2. dnia wykładowego i obowiązuje na nim wyłącznie wiedza z wykładów tegorocznej edycji Konferencji. Dodatkowo, oprócz tytułu Specjalisty i certyfikatu dla osób, które otrzymają najwyższe wyniki z Testów przewidywane są ciekawe nagrody książkowe od naszych Partnerów 🙂

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa, jeśli nie wykupię gadżetów?

Konferencja jest certyfikowana, dlatego certyfikat przysługuje wszystkim Uczestnikom! W przypadku wykupienia opcji z dostępem pokonferencyjnym – certyfikat wygenerujesz w formie elektronicznej na naszej platformie do której otrzymasz dostęp w ciągu 10 dni od zakończenia konferencji.

W przypadku zakupu biletu live, e-certyfikaty przekażemy w ciągu 14 dni na maile rejestracyjne lub przekażemy informacje o możliwości wygenerowania ich poprzez platformę.

Czy mogę zdawać Test w innym terminie?

Aby zapewnić wszystkim Uczestnikom jednakowy poziom trudności i taki sam zestaw pytań oraz podobne warunki dla zdania testu – umożliwiamy tylko jeden termin Testu Psychodietetycznego podczas jednej edycji Konferencji. W przypadku niepowodzenia będzie można spróbować na kolejnej Konferencji!

W jaki sposób można podjąć z Państwem współpracę?

Poprosimy o wiadomość mailową na kontakt@eletive.pl

Chcę dokupić Test/gadżety, czy mogę to zrobić?

Tak, wszelkie zmiany aktualnych biletów są możliwe w przypadku dostępności. Poprosimy o wiadomość mailową na adres: p.szymanska@eletive.pl

Nie otrzymałam dostępu. Jak się zalogować?

Dostęp do wydarzenia wysyłamy na kilka dni przed wydarzeniem. Prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, a w przypadku braku zaproszenia, zapraszamy do kontaktu na kontakt@eletive.pl

Z kolei dostęp pokonferencyjny przekażemy w ciągu 10 dni od zakończenia wydarzenia.

Nie mogę opłacić przelewu

Skontaktuj się z nami na kontakt@eletive.pl

Wyślemy dane na które będzie można dokonać przelewu 🙂

Jakie są ceny?

Aktualne ceny brutto znajdziesz w zakładce "Rejestracja". Cena będzie zależała od puli biletowej, czasu rejestracji oraz wybranego typu biletu

eletive sp. z o.o.

ul. Narutowicza 40/1, 90-135 Łódź
NIP: 7262668955

 

Bądź z nami na najważniejszej psychodietetycznej imprezie roku! 

#wPADnij