Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy o możliwości publikacji rozdziału w monografii naukowej „Psychodietetics – the relationship between brain and nutrition”!

Możliwość ta przeznaczona jest zarówno dla studentów, doktorantów, jak i wykładowców. Tematyka nadesłanych prac może dotyczyć dietetyki i żywienia, wpływu składników odżywczych na ośrodkowy układ nerwowy, a także związków dotyczących relacji psychiki z pokarmem.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie abstraktów prac (zarówno oryginalnych, jak i przeglądowych) w dwóch wersjach językowych (polski i angielski) maksymalnie do dnia 7 czerwca 2020 roku. Jednocześnie informujemy, że abstrakty wysłane do 14 maja 2020 r. po zaakceptowaniu zostaną ZWOLNIONE z opłaty publikacyjnej. Każdy z autorów otrzyma certyfikat potwierdzający autorstwo rozdziału, a także 5 punktów MNiSW (mamy nadzieję, że w przyszłości będzie to 20 punktów).

Opłatę w wysokości 150 zł będą musiały wnieść osoby, których abstrakty zostaną wysłane po 14 maja 2020 r. i zostaną zaakceptowane przez Organizatorów. Opłata jest jedna, niezależnie od liczby autorów (proponowana liczba autorów – nie więcej niż 3).

Abstrakty powinny zawierać maksymalnie do 1500 znaków (ze spacjami). Szczegółowe wytyczne do pracy zostaną wysłane do osób, których abstrakty zostaną zaakceptowane (do 14 czerwca 2020 roku).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem mailowym: j.bober@eletive.pl wraz z tematem i nazwiskiem autora lub współautorów (maksymalnie 3 osoby).

Zachęcamy do przesyłania abstraktów prac!