Drodzy,

niezmiernie miło nam poinformować, że kolejna edycja monografii naukowej pt. Psychodietetyka – nierozerwalny związek między mózgiem a żywieniem będzie dostępna na naszej stronie internetowej już 1 marca 2024 roku!

Tegoroczna edycja to ponad 60 stron merytorycznych artykułów, w tym:

🧠 Wpływ komponentów stylu życia na różnorodność mikrobiomu jelitowego
🧠 Żywienie w schizofrenii z uwzględnieniem roli mikrobioty jelitowej
🧠 Analiza spożycia kawy przez wegan
🧠 Ocena świadomości pacjentów z migreną na temat czynników żywieniowych i psychologicznych przyczyniających się do występowania napadów migreny
🧠 Wpływ odżywiania na jakość snu
🧠 Umami – cała prawda o piątym smaku

🧠 Aspekty dietetyczne i psychodietetyczne w profilaktyce i leczeniu endometriozy: przegląd literatury

Dostępne będą dwie wersje monografii – papierowa oraz elektroniczna.

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani wersją papierową – poprosimy o wiadomość na adres: kontakt@eletive.pl do dnia 15 lutego 2024 roku włącznie. Jest to edycja limitowana, w cenie 70 zł brutto (już z wliczonym kosztem wysyłki).

Miło nam również poinformować, że wersja elektroniczna będzie dostępna całkowicie bezpłatnie 🙂

 

Co istotne, osoby które wykupiły już bilet na VIII Ogólnopolską Konferencję PAD „Psychika a Dietetyka” i wybrały także pakiet gadżetów konferencyjnych, mogą zakupić monografię w preferencyjnej cenie 50 zł brutto zgłoszenia przyjmujemy również do 15 lutego 2024 roku pod adresem kontakt@eletive.pl (jednak dla tych osób wysyłka monografii nastąpi w ostatnim tygodniu kwietnia – gdy będziemy przesyłali pakiety konferencyjne).